Budi dio naše mreže

Redoslijed predstavljanja kandidacijskih lista za EU Parlament 2019. na HKR-u!

Zakonska je obveza Hrvatskoga katoličkog radija kao medija s nacionalnom koncesijom u RH osigurati prostor predstavljanja kandidacijskih lista za izbor članova Europskog parlamenta. Ovdje objavljujemo datum i vrijeme pojedinoga predstavljanja slušateljima HKR-a.

/ tp

Državno izborno povjerenstvo RH 10. travnja 2019.  donijelo je odluke o pravovaljanim kandidacijskim listama i zbirnoj listi za izbor članova u Europski parlament iz Republike
Hrvatske koji će se održati 26. svibnja 2019. godine. Sve pravovaljane kandidacijske liste i zbirna lista objavljene su istoga dana u 13,00 sati na mrežnoj stranici Državnog izbornog povjerenstva www.izbori.hr. Danom objave zbirne liste počela je izborna promidžba, koja traje do 24 sata prije dana održavanja izbora, dakle do 24. svibnja 2019. do ponoći.

Raspored predstavljanja HKR je odredio ždrijebom 10. travnja u 15:00 sati.

29.04.19 – ponedjeljak

17:30 – 17:40 – SNAGA – STRANKA NARODNOG I GRAĐANSKOG AKTIVIZMA – SNAGA

17:45 – 17:55 – RADNIČKA FRONTA – RF SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE – SRP

30.04.19 – utorak

17:30 – 17:40 – HRVATSKA DEMOKRATSKA STRANKA

17:45 – 17:55 –  SLOBODNA HRVATSKA – SH

02.05.19 – četvrtak

17:30 – 17:40 – “BANDIĆ MILAN 365 – STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI”

17:45 – 17:55 – ZELENA LISTA

03.05.19 – petak

17:30 – 17:40 – KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositelj kandidacijske liste: MISLAV KOLAKUŠIĆ

17:45 – 17:55 – BLOKIRANI – DEBLOKIRAJMO HRVATSKU – BLOKIRANI

06.05.19 – ponedjeljak

17:30 – 17:40 – SLOBODARSKA STRANKA HRVATSKE – SSH

17:45 – 17:55 – SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA – SDSS

07.05.19 – utorak

17:30 – 17:40 – AUTOHTONA – HRVATSKA STRANKA PRAVA – A – HSP

17:45 – 17:55 – MOST NEZAVISNIH LISTA

08.05.19 – srijeda

17:30 – 17:40 – MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA NOVA LJEVICA ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE – ORaH

17:45 – 17:55 – NARODNA STRANKA – REFORMISTI

09.05.19 – četvrtak

17:30 – 17:40 – DEMOKRATSKI SAVEZ SRBA – DSS

17:45 – 17:55 – ŽIVI ZID

10.05.19 – petak

17:30 – 17:40 – MOJA VOLJENA HRVATSKA – MVH

17:45 – 17:55 – HRAST – POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA – HKS HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ – HSP AS UJEDINJENI HRVATSKI DOMOLJUBI – UHD

13.05.19 – ponedjeljak

17:30 – 17:40 – HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA – HDS

17:45 – 17:55 – START – STRANKA ANTIKORUPCIJE, RAZVOJA I TRANSPARENTNOSTI – START

14.05.19 – utorak

17:30 – 17:40 – PAMETNO UNIJA KVARNERA

17:45 – 17:55 – HRVATSKA BRANITELJSKA PUČKA STRANKA – HBPS

15.05.19 – srijeda

17:30 – 17:40 – HRVATSKA STRANKA REDA – HSR

17:45 – 17:55 – SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

16.05.19 – četvrtak

17:30 – 17:40 – STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA – SHZ

17:45 – 17:55 – HRVATSKA SOCIJALNO – LIBERALNA STRANKA – HSLS

17.05.19 – petak

17:30 – 17:40 – HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ – GLAS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ – PGS DEMOKRATI HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA – LABURISTI

17:45 – 17:55 – ZAGORSKA STRANKA ZA ZAGREB – ZSZ

20.05.19 – ponedjeljak

17:30 – 17:40 – BRUNA ESIH – ZLATKO HASANBEGOVIĆ: NEOVISNI ZA HRVATSKU HRVATSKA STRANKA PRAVA

17:45 – 17:55 – HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS

21.05.19 – utorak

17:30 – 17:40 – HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

17:45 – 17:55 – POKRET ZA MODERNU HRVATSKU

22.05.19 – srijeda

17:30 – 17:40 – KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA Nositeljica kandidacijske liste: MARIJANA PETIR

Rezultati pretrage za pojam:

Danas slavimo sv. Joakima i Anu, Isusove djeda i baku – savršen dan da se prisjetimo i naših ‘neopjevanih heroja